Temný rytíř povstal – kompletní soundtrack Hanse Zimmera zdarma

10. 7. 2012 Článek napsal: Honza Gažko

Tak tento způsob reklamy na nadcházející letní trhák se mi opravdu líbí. Trhák = samozřejmě Temný rytíř povstal (The Dark Knight Rises) režiséra Christophera Nolana. A promo je to jak se patří. Na známém filmovém webu www.empireonline.com se totiž dnes objevil kompletní soundtrack Hanse Zimmera. Z tohoto odkazu si může každý poslechnout soundtrack obsahující 15 skladeb. Otázkou je, kolik dalších skladeb bude na oficiálním soundtracku, který vyjde 17. července, a to ve formě skrytých bonusů.

Pokud si nechcete zkazit překvapení ze samotného filmu, nedoporučuji studovat názvy skladeb.

Hans Zimmer složil hudbu také k předchozím bat-filmům, konkrétně Batman začíná a Temný rytíř. V těchto případech ovšem spolupracoval s neméně známým hollywoodským profíkem James Newton-Howardem (Znamení, Šestý smysl, Krvavý diamant).

Film Temný rytíř povstal s tradičním obsazením z předchozích dílů (Christian Bale, Michael Cane, Garry Oldman nebo Morgan Freeman) doplní Tom Hardy, Anne Hathaway nebo Joseph Gordon-Levitt a premiéra se chystá na 26. července. Ve Spojených Státech ovšem už 20. července.

O speciální výzvě skladatele Hanse Zimmera, kterými lákal fanoušky, aby se zapojili do procesu tvorby hudby, se dočtete zde.

P.S.: Pokud by přestal odkaz na celý soundtrack fungovat, zkuste tento YouTube kanál.

Kategorie: Aktuality,Média,Recenze
Znaky:

U tohoto článku není možné diskutovat.