Hra o trůny jako muzikál od Coldplay. A přijde i Snow. Kit Snow…

23. 5. 2015 Článek napsal: Honza Gažko

Hitem internetu posledních dnů je dvanáctiminutové video, které dokumentuje vznik fiktivního muzikálu na motivy knihy a seriálu Game of ThronesHra o trůny. Autoři hudby jsou členové britské skupiny Coldplay. Na zkouškách ve studiu se postupně objevují herci ze seriálu a to mnohdy v neobvyklých polohách. Ať už to je radostné setkání postavy Theona Greyjoye a Ramsayho Boltona, milostný song Jamieho Lannistera u  piána (hádejte o kom) nebo komentáře Emilie Clarke jako Daenerys, která si poté střihne rastafariánský song, vše je dotaženo do nejmenšího detailu. Otextování úvodní znělky skladatele Ramina Djawadiho, zhudebnění legendární svatební multi-vraždy (Red wedding), pohledy do zákulisí. Geniální.

Video je navíc podkresleno šťavnatými komentáři herce Liama Neesona ve stylu „…jedná se o první milostnou baladu o incestu od Coldplay…“

Celá akce vznikla jako americký charitativní projekt Red Nose Day na podporu dětí a mládeže, kteří žijí v chudobě. Pokud chcete přispět, tak tady.

Pro fanoušky seriálu je toto video naprostou lahůdkou s tunou odkazů a je jenom škoda, že muzikál asi nikdy neuvidíme. Na tohle bych si určitě zašel a soundtrack by byl hit!

Tady je celé video.

Kategorie: Aktuality,Média
Znaky: ,

U tohoto článku není možné diskutovat.