Cirkus Humberto a Tenkrát na západě ožijí na koncertech filmové hudby

2. 11. 2014 Článek napsal: Honza Gažko

Další vyprodaný koncert Pražského filmového orchestru (PFO) proběhne už tento pátek v Rudolfinu a pokud nemáte vstupenky, tak nevěšte hlavu. Orchestr v této sezóně připravuje ještě další akce. Tou první bude velkolepý koncert opět v Rudolfinu, pro změnu s (nejen) vánoční tématikou jako Sám doma nebo Polární expres. Navíc zazní Tenkrát na Západě, Godfather, Cirkus Humberto, Tajuplný Ostrov, Big Country nebo multioskarový Schindlerův seznam. Jako speciální host na koncertě vystoupí saxofonista Felix Slováček a Miroslav Ambrož.

Kdo nestihne pražský koncert bude mít ještě jednu příležitost a to těsně po Vánocích – 28. prosince v brněnském sálu Sono Centra. Takže pro mnohé fanoušky ideální dárek pod stromeček.

Stejně tak mohou být skvělým dárkem vstupenky na koncert Pražského filmového orchestru v Teplicích, kde orchestr vystoupí poprvé. Do Krušnohorského divadla přiveze bohatý program plný novinek a také klasik. Ze všeho jmenujme tituly jako je například Poslední Mohykán, Vinnetou a Old Shatterhand, Cabaret, The Big Country, Indiana Jones a mnohé další. Vstupenky můžete rezervovat v pokladně Krušnohorského divadla telefonicky na 417515930 nebo osobně.

Více informací o vstupenkách a nadcházejících koncertech.

A ještě drobnost na závěr: PFO v těchto dnech slaví deset let existence. Takže hodně štěstí do další desetiletky a děkujeme za skvělou propagaci české i světové filmové hudby!

U tohoto článku není možné diskutovat.